Kilka słów o mnie

Z wykształcenia jestem filolożką, a rysowanie i tworzenie „czegoś z niczego” towarzyszyło mi odkąd pamiętam. Jednak moje życie potoczyło się tak, że na jakiś czas zapomniałam o rysowaniu i zajęłam się innymi rzeczami, ale pandemia wszystko zmieniła. Pod koniec 2020 roku kupiłam swój pierwszy tablet graficzny i zaczęłam uczyć się rysować, po swojemu, na nowo. Okazało się to dla mnie strzałem w dziesiątkę. I tak oto powstała Kat Make, później przekształcona w Kat Make Studio.

Tworzę bajkowe ilustracje i portrety pełne ciepła i spokoju, które otulają serce jak puchaty koc, w który można się zawinąć, gdy za oknem pada deszcz. Bardzo lubię spędzać czas w naturze, to pozwala mi ukoić nerwy i spojrzeć na świat z dystansu więc oczywiście, w moich pracach zawsze jest jakiś roślinny akcent.

W rysunkach kreuję świat pełen miłości, akceptacji, w którym człowiek żyje w harmonii z przyrodą, otulony przytulnymi kolorami, oversize’owymi swetrami w odcieniach cynamonu i ognia w kominku, które niesie w świat zapach mokrych liści i gorącej herbaty.

Często współpracuję również z innymi twórcami oraz markami, przygotowując dla nich materiały reklamowe, takie jak logotypy, portrety czy ilustracje, które wykorzystują później w materiałach promujących ich biznesy.

Poza rysowaniem lubię aktywnie spędzać czas i odwiedzać nowe miejsca, a moja ulubiona podróż to ta w głąb siebie. Rzeczy które tworzę, są odzwierciedleniem mnie. Zachęcam Cię do zobaczenia moich prac tutaj.

Jeśli masz podobne spojrzenie na świat, to zapraszam. Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Scroll to Top