Zasady zamawiania portretów oraz innych projektów

  1. Napisz do mnie wiadomość prywatną na instagramie, w formularzu kontaktowym tutaj lub bezpośrednio na maila, na adres kontakt@katmake.com
  2. W wiadomości zawrzyj takie informacje jak ilość osób/zwierząt mających znaleźć się na grafice oraz datę na kiedy mniej więcej jest ona potrzebna. Ten krok jest niezbędny do tego, żeby przejść dalej oraz przyspieszy proces składania zamówienia.
  3. Przygotuj zdjęcia. Jeśli portret ma być kilkuosobowy, to nie musi to być jedno wspólne zdjęcie, może być kilka osobnych.Zdjęcia muszą być dobrej jakości i bez dodanych filtrów zniekształcających kolory czy rysy twarzy. Na fotografiach muszą być dobrze widoczne twarze, włosy oraz sylwetki od pasa w górę (nie rysuję całych postaci). Najlepiej, żeby to były aktualne zdjęcia, jednak czasem jest to trudne do zrealizowania, więc dołącz do zdjęć opis różnicy w wyglądzie.Jeśli postacie mają jakieś znaki szczególne (piegi, kolczyki, okulary itp.) i mają być one widoczne (lub nie) na portrecie, napisz. Dołącz również informacje na temat różnicy wzrostu, preferowanej pozy, ubrań, fryzur oraz kwiatów/roślin i innych elementów mających znaleźć się na grafice, oraz podaj rozmiar pracy. Jeśli coś trudno Ci opisać słowami, to dołącz inspiracje z internetu, na przykład z pinteresta. Jeśli masz jakieś preferencje kolorystyczne, lub jeśli mam unikać jakichś grup kolorów, również napisz.
  4. Po opłaceniu pełnej kwoty rysuję szkic, który przesyłam do akceptacji. Możesz zobaczyć mój pomysł i zasugerować poprawki (inne ułożenie postaci, dodanie jakichś elementów, cokolwiek). Pierwsza poprawka w szkicu jest darmowa, na przykład: przesyłam Ci szkic do podglądu i piszesz, że ma być inne ułożenie postaci, większa głowa, jakieś inne rośliny/elementy. Poprawiam to wszystko w cenie i ponownie przesyłam do podglądu. Jeśli wciąż masz jakieś uwagi, to są one dodatkowo płatne +10 zł każdorazowo.
  5. Po akceptacji szkicu nanoszę kolor, dodaję światłocień oraz detale i ponownie wysyłam pracę do akceptacji. Na tym etapie możliwe już są tylko drobne zmiany kolorystyczne (coś ma być jaśniejsze lub ciemniejsze, w innym odcieniu), wszystko inne pozostaje bez zmian (głębsze modyfikacje wprowadzam na etapie omawiania szkicu). Również jak w przypadku szkicu, pierwsza zmiana jest gratis a każda kolejna to +10 zł.
  6. Po naniesieniu poprawek portret jest gotowy!
Scroll to Top