Zasady zamawiania portretów oraz innych projektów

W tym miejscu znajdują się wszystkie niezbędne informacje z którymi musisz się zapoznać przed złożeniem zamówienia. Zawarte tu treści dotyczą stricte współpracy kreatywnej, wszelkie prawne informacje i zgody znajdują się w pozostałych zakładkach kategorii niezbędne dokumenty. Przyjęcie zamówienia oraz wykonanie usługi jest możliwe tylko i wyłącznie po zaakceptowaniu poniższego regulaminu oraz pozostałych niezbędnych dokumentów. Żeby złożyć zamówienie, zapoznaj się (poza regulaminem i w.w. dokumentami) z ofertą oraz FAQ, przejdź do zakładki złóż zamówienie i wypełnij formularz. Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś czegoś pewnx to zapraszam do kontaktu :).

  1. W wiadomości zawrzyj takie informacje jak ilość osób/zwierząt mających znaleźć się na grafice oraz datę na kiedy mniej więcej jest ona potrzebna. Ten krok jest niezbędny do tego, żeby przejść dalej oraz przyspieszy proces składania zamówienia.
  2. Przygotuj zdjęcia. Jeśli portret ma być kilkuosobowy, to nie musi to być jedno wspólne zdjęcie, może być kilka osobnych. Zdjęcia muszą być dobrej jakości i bez dodanych filtrów zniekształcających kolory czy rysy twarzy. Na fotografiach muszą być dobrze widoczne twarze, włosy oraz sylwetki od pasa w górę (nie rysuję całych postaci). Najlepiej, żeby to były aktualne zdjęcia, jednak czasem jest to trudne do zrealizowania, więc dołącz do zdjęć opis różnicy w wyglądzie.
  3. Opisz postacie oraz swoją wizję (jeśli taką masz) lub zdaj się na moją wyobraźnię. Jeśli postacie mają jakieś znaki szczególne (piegi, kolczyki, okulary itp.) i mają być one widoczne (lub nie) na portrecie, napisz. Dołącz również informacje na temat różnicy wzrostu, preferowanej pozy, ubrań, fryzur oraz kwiatów/roślin i innych elementów mających znaleźć się na grafice, oraz podaj rozmiar pracy. Jeśli coś trudno Ci opisać słowami, to dołącz inspiracje z internetu, na przykład z pinteresta. Jeśli masz jakieś preferencje kolorystyczne, lub jeśli mam unikać jakichś grup kolorów, również napisz.
  4. Podczas składania zamówienia podaj preferowany rozmiar pracy. Jeśli zamawiasz wydruk, to jestem go w stanie dla Ciebie przygotować w rozmiarach od a6 do a3, a wybór rozmiaru nie wpływa na cenę. Jeśli zamawiasz tylko wersję cyfrową, to również możesz podać rozmiar, ale tym razem dowolny, a przygotuję w wybranym rozmiarze plik dla Ciebie i prześlę mailowo lub poprzez specjalny link do pobrania. Jeśli przy wyborze wersji cyfrowej nie podasz rozmiaru, plik będzie w domyślnym rozmiarze a3.
  5. Po opłaceniu pełnej kwoty rysuję szkic, który przesyłam do akceptacji. Możesz zobaczyć mój pomysł i zasugerować poprawki (inne ułożenie postaci, dodanie jakichś elementów, cokolwiek). Pierwsza poprawka w szkicu jest darmowa, na przykład: przesyłam Ci szkic do podglądu i piszesz, że ma być inne ułożenie postaci, większa głowa, jakieś inne rośliny/elementy. Poprawiam to wszystko w cenie i ponownie przesyłam do podglądu. Jeśli wciąż masz jakieś uwagi, to są one dodatkowo płatne +10 zł każdorazowo.
  6. Po akceptacji szkicu nanoszę kolor, dodaję światłocień oraz detale i ponownie wysyłam pracę do akceptacji. Na tym etapie możliwe już są tylko drobne zmiany kolorystyczne (coś ma być jaśniejsze lub ciemniejsze, w innym odcieniu), wszystko inne pozostaje bez zmian (głębsze modyfikacje wprowadzam na etapie omawiania szkicu). Również jak w przypadku szkicu, pierwsza zmiana jest gratis a każda kolejna to +10 zł.
  7. Po naniesieniu poprawek portret jest gotowy!
  8. Po zakończeniu prac nad projektem poproszę Cię o wpłacenie reszty kwoty (jeśli wcześniej wpłaciłxś zaliczkę) oraz o podanie danych do wysyłki paczkomatem, czyli będą to: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz nazwa lub adres paczkomatu.

Składając zamówienie, akceptujesz użycie Twojego projektu przeze mnie w celach promocyjnych i marketingowych na moich mediach społecznościowych (głównie Instagram, Facebook oraz Etsy). Promocja odbywa się bez podawania danych klientów, chyba, że ustalimy inaczej i wyrazisz na to zgodę. 

Scroll to Top