FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Najpierw wejdź do zakładki Oferta 2024, gdzie dowiesz się co mogę dla Ciebie stworzyć oraz poznasz cennik moich usług. Jeśli już będziesz zdecydowanx, to zapraszam Cię do zakładki Niezbędne dokumenty, gdzie znajdziesz informacje krok po kroku jak złożyć zamówienie, oraz wszystkie potrzebne dokumenty i zgody, które potrzebne są do zrealizowania projektu. Jeśli wszystko będzie dla Ciebie jasne to przejdź do zakładki złóż zamówienie i wypełnij formularz a ja w godzinach mojej pracy odezwę się do Ciebie i dokończymy zamówienie.

Wysyłam wersje cyfrowe (gotowe do druku czy publikacji) na maila lub wydruk.

Inpostem, do paczkomatu. Ceny wysyłki są dostępne na stronie przewoźnika.

Tak, wysyłam do każdego kraju UE i na świecie. Poza granice Polski wysyłam paczki  Pocztą Polską.

Wszystko zależy od tego, ile zamówień czeka w kolejce, dlatego najlepiej zapytać o czas oczekiwania. Zdarza się, że jestem w stanie wykonać portret w ciągu 2-3 dni roboczych, ale zdarzają się okresy czasu, że na portret trzeba poczekać od tygodnia do 3-6 tygodni (z reguły w okolicach świąt, dni okolicznościowych jak Dzień Matki/Ojca czy w sezonie ślubnym).

Jeśli wiesz, że potrzebujesz takiego portretu na konkretną datę to napisz do mnie z wyprzedzeniem, a jeśli zdarzyło Ci się szukać prezentu na ostatnią chwilę, to i tak napisz, ponieważ mam opcję ekspresowego wykonania portretu, która dostępna jest w zakładce Oferta 2024 :).

Używam matowego fotograficznego papieru o grubości co najmniej 230g w rozmiarach a6-a4, a rozmiar a3 drukuję na tym samym papierze, ale o grubości 170g.

Jeśli interesuje Cię tylko wersja cyfrowa to w dowolnym rozmiarze wybranym przez Ciebie, a jeśli chcesz otrzymać również wydruk, to drukuję w rozmiarach od a6 do a3.

Projekty archiwizuję przez 3 lata od daty zakupu, więc jeśli współpracowaliśmy w tym czasie, to odezwij się do mnie 🙂

Wszystko jest dopasowane do potrzeb klienta. Począwszy od pozy postaci, ubrań poprzez rośliny, kwiaty naokoło aż do kolorystyki i innych detali. Dzięki temu każdy portret jest jedyny w swoim rodzaju i idealnie do was pasuje.

Rysuję w bajkowym stylu, na podstawie zdjęć. To znaczy, że postacie nigdy nie będą w 100% podobne do tych z fotografii. 

Nie wykonuję prac w stylu realistycznym czy jakimkolwiek innym, więc jeśli oczekujesz efektu innego niż to co prezentuję tutaj, to go nie znajdziesz.

Tworząc portrety czy ilustracje posiłkuję się podanymi przez was informacjami oraz przesłanymi zdjęciami.

Jeśli chcesz, żebym :odwzorowała” jakieś jedno konkretne zdjęcie w formie portretu czy ilustracji, to jest taka możliwość, tylko musisz liczyć się z tym, że to będzie odwzorowanie w moim stylu. Moje portrety, i ogólnie wszystko co tworzę nie są kalką rzeczywistości, tylko jej interpretacją. Więc jeśli uważasz, że na żywo postacie wyglądają inaczej, to normalne. Bo inaczej na siebie patrzymy w lustrze, a inaczej nas widzą inni. Postacie na moich ilustracjach są rysowane tak jak ja je widzę i każdy, kto decyduje się zamówić u mnie portret personalizowany czy ilustrację, musi się z tym liczyć. 

Jeśli chodzi o wersję fizyczną, to bez problemu może służyć jako dekoracja wnętrza lub jako prezent dla kogoś. Jeśli chodzi zaś o wersję cyfrową, to taki portret możesz wykorzystać np na zaproszeniu ślubnym, kartce okolicznościowej czy umieścić na swoich mediach społecznościowych. Jednak lepiej będzie jeśli mnie o tym poinformujesz, bo wtedy będę mogła przygotować plik w odpowiednim rozmiarze.

Zamówienie możesz złożyć przez formularz w zakładce złóż zamówienie, w moim sklepie na Etsy gdzie jest dedykowana oferta do portretów oraz przez wiadomość prywatną na Instagramie.

Scroll to Top