Aktualności

Zostało ostatnie kilka miejsc na portrety świąteczne na ten rok!

 

Rezerwacja terminu pakietów ślubnych, komunijnych oraz chrzcielnych: określenie terminu odbioru gotowych projektów + wpłacenie zadatku (30% pełnej kwoty).
UWAGA: zadatek jest bezzwrotny

Jak zarezerwować?
Napisz do mnie na instagramie, przez formularz na stronie lub bezpośrednio na maila z zapytaniem o wolny termin.
Rezerwacja terminu = gwarancja dostawy w wybranym przez siebie czasie.

Rezerwacja terminów pozostałych projektów: określenie terminu odbioru gotowych projektów + wpłacenie pełnej kwoty zamówienia.
Rezerwacja terminu = gwarancja dostawy w wybranym przez siebie czasie.

WAŻNE
Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się, proszę, z zasadami zamawiania portretów oraz przejrzyj FAQ żeby nasza współpraca odbyła się sprawnie i bezproblemowo 🙂

 

URODZINOWA PROMOCJA -40%

 

Co wchodzi w skład promocji: wszystkie personalizowane portrety. Jednoosobowe, ze zwierzakami, same podobizny zwierząt, portrety ślubne, podziękowania dla rodziców, portrety z tłem oraz scenerią.

Co nie wchodzi w skład promocji: zaproszenia ślubne, projekty logo, banery na social media i inne projekty komercyjne, które nie są portretem.

Obecna zniżka łączy się z innymi promocjami.

Zamówienia ogólnie będą realizowane wg kolejności opłacenia należnej kwoty. Zastrzegam sobie prawo do zmiany kolejności wykonywania portretów w zależności od tego na kiedy dany egzemplarz jest potrzebny i czy jest to tylko wersja cyfrowa czy klient zamówił wydruk z wysyłką.

Promocja obejmuje również wszystkie produkty w moim sklepie na Etsy, więc serdecznie zapraszam do zakupów!

Scroll to Top